Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den, netvrdím, že přechod přes silniční most je ideální, ale provoz který popisujete není stálý. Také tam jezdím. Záměrně jsem řekl přechod přes most. Po chodníku, který je na mostu se má chodit pěšky. Před samotným výjezdem cyklostezky na most je umístěna dopravní značka "c 9b" - konec stezky pro chodce a cyklisty. Následně by tedy cyklisté a chodci měli respektovat pravidla silničního provozu (§53, §57 a možná i další). To jestli se všichni najenou nacpou na úzký chodník je jen o slušnosti, kdo komu dá přednost a jak daná pravidla respektuje. Pravidla jsou přece od toho, aby se dodržovala, nebo také ne. Je to jen o lidech. Řešení navrhnul projektant, schválil jej DI PČR ve Frýdku-Místku a v poslední řadě řešení vyhovělo stavebnímu zákonu. Stavba je nebo brzy bude zkolaudována.
Příprava cyklostezky a její realizace zabrala spoustu času a nervů ( a ještě zabere) všem, kteří se na tomto projektu podíleli a podílí. Bylo to o řadě kompromisů a velkých ústupcích. Bohužel asi nikdy se nevyhoví každému a všemu. Jsem rád za stezku takovou jaká je, i když i já si uvědomuji, že v řadě aspektů mohla být lepší.

S pozdravem,
Petr Blokša, starosta

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků