Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den,
děkuji za příspěvek. Co se týče nyní připraveného projednání Návrhu ÚP, tak toto jednání je určeno pouze pro dotčené orgány, sousední obce a MS kraj, ne pro veřejnost.
Připomínkování v rámci věřejného projednání bude následovat cca v prosinci 2012, až po této etapě se jmenovanými orgány. Takže příležitost připomínkovat budou mít všichni občané a vlastníci pozemků.
K Vašim připomínkám:
O prodejně stavebnin vím, také jsem se toho všimnul, tj. detail.
Co se týče dopravního řešení a případného rozšiřování komunikací, tak ÚP neřeší konkrétní PD, je to jen návrh budoucího"možného řešení". V současné době se provádí aktualizace PD - pokračování výstavby chodníků ve směru k Bašce. Součástí je i rozšíření komunikace a nového mostku přes Rzavý potok. Návrh nové křižovatky je zatím pouze v návrhu ÚP.
Rozšiřování komunikací nebude prováděno plošně. Upravovat příjezdy do některých lokalit budeme jen tak, aby odpovídaly nebo se alespoň blížily požadovaným normám.
Adrenalin v naší lokalitě v zimním období? Nemyslím si, jen záleží na kázni a ohleduplnosti řidičů. Zrovna tam není skoro žádný prostor k rozšíření. Pokud ano, tak v zatáčce nad mostem, a to ještě minimální.
K další věci. Nevím, kterou realitku máte na mysli? Zřejmě ale vlastníky pozemků mezi naší lokalitou a Gřundělovem, kteří se zasloužili o zrušení ÚP. Jednání žádná nejsou. Celá tato obrovská lokalita bude muset být před samotným rozvojem území řešena studií, jež bude mít za úkol řešit veškerou problematiku spojenou s výstavbou.
Propojení tam namalováno je, ale já osobně jsem pro samostané přístup do nové lokality. Na druhou stranu, kdyby tam byla cesta, tak by tam asi někteří občané z vaší lokality přestali házet trávu a zelený odpad ze svých zahrad.
Takže záležet bude hlavně na studii. Až ta nebo ty nám nastíní, jak celou lokalitu ke spokojenosti většiny řešit.

Snad jsem odpověděl na vše. Hezký den

Petr Blokša

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků