Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma   

 

 

 

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den,
reaguji až nyní, protože jsem si laskavě dovolil být v minulém týdnu, v rámci reprezenzace obce, mimo republiku. Už bylo v minulosti mnou řečeno i psáno, že se v tomto roce připravuje aktualizace PD na VO Gřundělovo i další nové PD na další neosvětlené lokality v obci, vč. vyřizování veškeré administrativy až po stavební povolení (stále v řešení). Rovněž je podána žádost o dotaci na rekonstrukci VO v obci. Letos by se tedy mohlo možná právě na Gřundělovu rozsvítit.
Odbočka - dílčí opravy se budou provádět. Současně s další etapou výstavby chodníků směrem k Bašce se počítá i s rozšířením zmíněné komunikace i s opravou mostu. Náklaďáky tam jezdí, to vím. Omezení nosnosti mostu je na 7,2 t na nápravu. Pokud se domníváte, že tam jezdí pravidelně těžší a víte kam, volejte Policii ČR, nejsem schopen tam regulovat dopravu.
Ano, peněz není mnoho a my musíme nakládat s tím co máme. Nemyslím si, že se u nás utrácí bez rozmyslu. Přesný termín Vám tedy určitě neřeknu, ale chtěl bych daný problém řešit do r. 2014.
S pozdravem
Petr Blokša


Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků