Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Pane Kývalo,
opět reaguji postupně na váš příspěvek:

Jsem pro zachovávání zem. půdy.
Vejce už zdražila a nesouviselo to s výstavbou v obci. Nehledě na to, že si ani neuvědomuji, kdy jsem tady na Pržně naposledy viděl sklízet obilí. Jestli vůbec. Pravda jsem zde teprve od r. 1998. Pamatuji kukuřici a vesměs krmení pro dobytek. Diktovat zemědělcům, co by měli pěstovat, už máme za sebou.
Připomínkovat ÚP jste jistě mohl, stejně jako každý druhý. Informace byly jak v tisku, tak na webu či úřední desce a byly vždy projednávány na veřejném zasedání ZO. Tam se k tomu každý, je-li občanem či vlastníkem pozemku, mohl vyjadřovat a vznášet připomínky.

Fotovoltaika: nebylo to nelegální, vše bylo v souladu, nechci se k tomu stále vracet. Máte-li pochybnosti o povolovacím procesu, obraťte se na stavební úřad nebo MSK. Obec k tomu naměla v dané době žádné kompetence, kterými by mohla fotovoltaiku zastavit. A za sebe odpovídám, proč taky?

Jak můžete hovořit o bakšiších? Máte ponětí o celkové ekonomice tohoto projektu? Jsem pevně přesvědčen, že kdyby všichni "zrcadláři" věděli co je čeká, tak by si to hodně rozmysleli. Takže spílejte poslancům a vládě, ti to celé spáchali. A kdyby nebyla fotovoltaika, tak by se zdražovalo zase z jiného důvodu.
Klidně předložte své podněty a budeme se jimi také zabývat.

Hezký den
Petr Blokša

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků