Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma   

 

 

 

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den,

v tuto chvíli je možná stavební činnost pouze v intravilánu, což je zastavěné území do r. 1966. Zahájené stavby je samozřejmě možné realizovat. V současné chvíli není platný žádný územní plán, ani minulý. V následujících cca 4 měsících se bude připravovat návrh na tzv. Zastavěného území, kde se bude moci stavět do doby opětovného schválení ÚP. Tam budou patřit proluky - parcely mezi již zastavěným územím. Tj. např. Gřundělovo, pod ústavem a několik málo pozemků v lokalitě nad OÚ.
Předmět sporu je popsán v dokumentech - odkaz ÚP - vývoj aktuality. Ale vlastně vámi uvedené příčiny, jsou mezi těmi, které byly na počátku.
Osobně se domnívám, že hlavním důvodem je skutečnost, že ÚP byl schválen dne 7.2. 2011 v souladu s Politikou územního rozvoje a územně plánovací dokumentací vydanou krajem. Ta však byla v půběhu schvalování ÚP nahrazena novým dokumentem kraje (Zásady územního rozvoje MS kraje), který nabyl platnosti 3 dny před vydáním ÚP ( 4.2. 2011). Tuto skutečnost odhalilo přezkumné řízení MS kraje na podnět společností MASIV INVEST a STUDIO GP 8.

Tolik k problému. S pozdravem
Petr Blokša


Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků