Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma   

 

 

 

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den,
opět jsme u toho. Nyní píšete do diskuse o přeplněných kontejnerech.Říkáte, že se Vám to nestalo jednou. Proč tuto informaci nesdělíte tehdy, když je to právě aktuální??? Nechce se mi věřit, že jsou přeplněny všechna hnízda v blízkosti vašeho domu (hasičárna, náves, kravín). Dostávám na stůl výkazy o plnění jednotlivých kontejnerů ze všech sběrných míst. Většinou nejsou kontejnery přeplněny. Pravda, může k tomu dojít a občas se to také stává a bude-li to častější budu jenom rád. Takže až zase budou přeplněny, tak napište nebo volejte.
To, že žádáme občany, ať neodkládají odpady okolo kontejnerů je tam proto, ať se krabice a tašky naplněné odpady nepovalují okolo. Stává se to často právě tehdy, když jsou nádoby poloprázdné. Vím to dobře, mám vedle domu kontejnery, takže vím jak to chodí a jaký problém s tím občané mají. Netrápí je to, nemají ten binec vedle svého domu! Přijde první větřík a bugr je všude kolem! Nehledě nato, že v kontejnerech a okolo nich končí někdy i takové odpady, které tam vůbec nepatří!
S tím ale asi během blízké doby nic nenaděláme, protože je to v lidech, a jak je vidět, osvěta je pro některé jen řada keců a blábolů.
Také si myslím, že nejsou kontejnery vždy tak plné, jen jsou lidé pohodlní kontejner pouze obejít a nebo trochu zatlačit!
Kontejnery vyvážíme v pravidelných intervalech, které jsou v jarních a letních měsících častější.
Obec platí za každý výsyp zvonu, ať už je poloprázdný nebo absolutně plný.
Takže si plnost nádob budeme více hlídat a snad pružněji reagovat.
Na závěr. Odpad nemusíte vozit nikam do města. Klidně můžete využít sběrného dvora a tam odevzdat papír, plasty i sklo.
Takže volejte. Děkuji. S pozdravem
Petr Blokša


Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků