Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Dobry den,

Abych byl konkretni tak se mi jedna zejmena o reseni dopravni obsluznosti, prujeznosti a pruchodnosti lokality. Moje druha otazka znela, zda-li studi bude respektovat stavajici, neboli STARY uzemni plan, kde jsou v planu cesty jistym zpusobem vyznaceny. Jelikoz jsem zaregistroval, ze smerem z Vasi strany Z1 je tento pudovni koncept plne respektovan, tak mne zajima zda-li i zbytek uzemi bude koncipovan podle onoho puvodniho navrhu nebo se bude jednat o uplne nove reseni.

>3) studii budou muset zpracovat Ti, kteří budou chtít danou lokalitu rozparcelovat na stavební
>pozemky. Předpokládám, že by se v této věci měli sdružit. Přípravou studie se bude zabývat i
>OÚ a v té by se měly odrážet zájmy obce. Kdy by měla být hotova? Asi do poloviny příštího roku?!

Toho se uprimne desim. Z vlastni zkusenosti s "uzemnim planovanim" vlastniku pozemku, zejmena developeru, kolem Prahy, muzu rict, ze vlastnici v 99,9% pripadu nerespektuji nic nez zisk. Pripadne potreby novych ci stavajicich obyvatel je zajimaji jen do miry prodejnosti jejich parcel/nemovistosti. Strucne receno po nas potopa.

Kazdopadne preju Vam, resp. obci hodne uspechu v boji s temito tlaky.

S pozdravem,
Marek Fukala

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků