Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Vážená paní Heidlerová, milá "babko" nadšená pátráním po svých předcích. I já jsem toto období zažila, neboť jsem toužila dostat se ke kořenům své rodiny a zjistit historii našeho statku, ze kterého pocházím. Byla to práce velmi náročná, skutečně detektivní, ale nádherná. Ve svém pátrání jsem se dostala do roku 1690 a ač mám v plánu pokračovat, tak bohužel z důvodu studia jsem musela na pár let s pátráním přestat. Byla bych ovšem moc ráda, kdybychom byly ve spojení - ráda Vám poskytnu materiály, které jsem sesbírala a možná společnými silami se dostaneme ještě dále.
Na závěr jen dodávám, že své snažení jsem korunovala uspořádáním srazu Herotů a potomků rodu Herotů (i jiného jména), kde bylo pozváno 600 lidí. Uskutečnila se mše sv. za všechny žijící i zemřelé z tohoto rodu. A na této akci jsem poznala spoustu zajímavých lidí, kteří také pátrají po kořenech tohoto rodu a dokonce byla částečně potvrzena naše doměnka, že rod Herotů by mohl pocházet z Francie. Bohužel toto jsem ještě nemohla zcela dotáhnout, neboť mi chybí čas vyrazit do Paříže a navštívit existující obchod pana Herota.

Tak tedy "Nazdar" a přeji Vám hodně síly, chuti a radosti z pátrání ! S pozdravem Jana Herotová, telefon 603327302 nebo večer 558676508

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků