Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Zdravím pane Miroslave,

o výstavbě rozhodl stavební úřad ve F.nO., a to v souladu s platným ÚP. Obec nebyla vlastníkem pozemku, a tak je zcela mimo. FVE by stála i bez nás.

Nedomívám se, že usilujete o jakýkoli post v ZO Pržno, protože kdyby ano, nechci radit, ale neměl byste se svými názory vystupovat takto anonymně. Také by Vám nemělo být jedno, kdo je Vaším starostou. Chcete přece pro svou obec to nejlepší, takže podporujte kndidáty , kteří jsou Vám myšlenkově nejblíž. Politika na obci není politika "nahoře". Tady je vše o diskusi, tady se teplé fleky nevytvářejí a nefasují. Tady buď něco děláte, a nebo jdete.
Přijde-li na post starosty někdo druhý, tak přijde. Lepší musí vyhrát. O svou budoucnost se rozhodně nebojím ,na úřadu práce určitě neskončím.

Co se týče životnosti, pravda, není to na furt. Je ale pravda, že už dnes tam stojí , nebo leží , pěkný balík peněz v druhotných surovinách, a to tam ještě nejsou "zrcadla" Tak tomu bude zcela jistě i za 25 let.
Hovoříte o ekologii. Tato technologie je ekologická, i když ne právě hezká. Humbuk kolem všeho nového vždy byl a také bude. Vše nové se potýká s odporem.
ČEZ se k nám do éry FVE nechoval nijak vstřícně, i když jsme slýchávali jaké má mld. zisky. Šly snad ceny energií někdy dlouhodobě dolů?

Co jsem zde napsal, tak za tím si stojím. Jsem rád, že tam není fabrika, nebo sklady, kde by auta jezdila nahoru,dolů. Vidíme všichni, co s provozem v obci udělal jeden most.

Takovýto slovní tenis bychom mohli hrát dlouho a stejně bychom si asi každý stáli za svým. A to je fajn, protože chlapi by si měli stát za svým slovem.

Děkuji Vám za přání. Znal jsem jednoho, a Vy jistě také, co to také myslel upřímně.
Vám ale věřím.

Petr Blokša

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků