Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Vážený pane Miroslave,
mám rád otevřenou diskusi a nemám problém se pod svůj příspěvek podepsat celým jménem. Je vidět, že Vás toto téma hodně zajímá, ale bohužel: "s křížkem po funuse".
Pržno zcela jistě nevytrhne pár desítek tisíc jistě z bídy, taktéž ani majitele FVE. To jestli díky vykukům, jak Vy říkáte, stoupne cena energie, je Váš názor. Nesleduji, kolik stojí energie jinde v Evropě.
Mám zato, že současný "hon na čarodejnice" - majitele FVE je nesmysl, protože cena energií se posunuje směrem vzhůru stále.
Dle Vás jsou tito podnikatelé vykukové, já zase tvrdím, že chytili příležitost za pačesy.
Také zde netvrďte, že zde někoho hájím, Ameriku neobjevuji a také jsem nepozřel všechnu moudrost světa. Ptám se: kde jste byl, když se zastupitelstvo zabývalo touto FVE? I kdybychom s tímto záměrem nesouhlasili, nic bychom nezmohli, byla zde průmyslová zóna, která toto umožňovala.Pozemek firma koupila od soukromého vlastníka, ne od obce.
FVE a jiné obnovitelné zdroje vznikají proto, že se k tomu naše vlády zavázaly, a to Vy jistě víte! Na občanech Pržna mi samozřejmě záleží a záleželo, což je myslím vidět na tom, co toto zastupitelstvo dokázalo.
Zatím nás vykukové podpořili "pouze" 30 tis. Kč, to je pravda, ale jsme v jednání o dalších výhodách pro obec, tak si prosím Vás ušetřete své předčasné soudy.
Nevím, jak by se Vám líbillo, kdyby se v dané zóně stavěla fabrika či sklady, které by naši obec zatěžovaly daleko více.
Ano, náklady na zvýšenou cenu el. energie poneseme všichni , ale ne mou vinou, ani vinou "vykuků", ale proto, že vláda, holt, některé "detaily" nedomyslela.
Chápu, je před volbama, daného problému je všude kolem plno, tak proč nevířit vody proti mé osobě.
Starosta není bůh, starosta nerozhoduje sám. V zastupitelstvu nás je jedenáct , a to Vy jistě víte.
S pozdravem

Petr Blokša

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků