Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Zdravím Vás, paní Kosová,
já se na Vás nezlobím. Chtěla jsem se jen podělit o svoji zkušenost s ostatními. Setkaly jsme se pouze jednou a to na Vaší lekci Zumby, proto si mne asi nepamatujete. Přijela jsem za Vámi z Frýdlantu, nejsem z Pržna. Už je to možná více jak 2 měsíce. Nedivím se tomu, že jste si mne nevšimla :) Byla jsem vzadu v tělocvičně během cvičení a v přímém kontaktu jsme byly pouze krátce. To jste mi vtiskla svoji ctěnou vizitku a začala mi odříkávat co vše děláte a jak mi můžete pomoci s výživou atd. To, že jsem přišla kvůli Zumbě jste asi nějak nezaznamenala a že mě zajímá Zumba jste nepostřehla ani poté, co jsem Vás poprosila o bližší seznámení s ní. Omlouvám se, ale Váš přístup je podivný. Snažila jste se mi vnutit jako trenérka a poradce pro výživu, ale mě zajímala Zumba :) :)

Píšete: věnuji se všem, každému člověku, který přijde ke mě si zacvičit, aspoň myšlenkou atd. Pardon, ale já neměla zájem, abyste se mi věnovala svými myšlenkami, abyste se na mě smála, ale abysme si spolu zacvičily Zumbu! Myslela jsem, že od toho tam jste! Nebo se mýlím?

P.

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků