Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma   

 

 

 

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den, nezdílím s vámi názor, že se na to nebude dát koukat. Doteď se na onom kusu půdy rozrůstala jen tráva a plevel. Zrcadla ani nehučí ani nesmrdí, nic, tedy kromě el. energie, neprodukuje, takže to více beru jako smysluplné využití pozemku.
Obec s firmou Mevra energy s.r.o. zatím uzavřela dvě smlouvy na podporu rozvoje obce, kultury a sportu a získala tak na konci loňského roku 20.000,- Kč. Letos firma podpořila částkou 10.000,- Kč Den Obce a stala se tak zatím největším sponzorem této akce v jeho historii. Rovněž i do budoucna máme příslib pravidelné popory obdobných aktivit. Do jaké výše se vyšplhá podpora v budoucnu, uvidíme.
Nevím jak mnoha miliónový profit z toho firma bude mít, jisté je však jedno, bude to také jistě hodně stát, a to rozhodně dříve, než to nějakou tu kačku vydělá. A proto, že to firmě vydělá peníze, proto to přece dělají.
Rozloha pozemku činí 55903m2 a neprodala ji obec, ale soukromý vlastník. V územním plánu byla od jeho počátku právě v této lokalitě plánovaná průmyslová zóna - výroba, sklady, služby.
Celkový výkon po dobudování obou etap má činit 3MWh.
Snad se mi podařilo odpovědět Vám na vše.
S pozdravem
Petr Blokša


Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků