Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den,
děkuji za odkaz na firmu co bude v tomto kraji stavět solární elektrárnu. Nedávno jsem se vrátil z jihočeských Netolic a kdybyste viděl tu hrůzu na venkově ve velikostech několika fotbalových hřišť, kterou tam nastavěli ve tichosti politici (kteří to píšou na dcery, syny, manželky) a zbohatlíci , moc by jste se zhrozil. V čechách proti těmto elektrárnám spíše bojují, než aby je podporovali, nám to bude trvat trochu déle , ale jsem rád za informaci o firmě . Majitelé jsou výrobci výherních automatů z Ostravy a nějací dvacetiletí kluci (žeby oni bílí koně???) , jak je uvedeno na justici.cz. Takže je to přesně jako v čechách , s tím asi už nic neuděláme , budeme se muset na to několik desítek let dívat , ale stalo se . Spíš mě zajímá zda s toho něco bude obec Pržno mít. Ptám se , protože když už tady nastavějí tyto "ekologické" panely a budou spustu dalších jistě mít s toho mnohomilionový profit , bude se tato firma podílet na např. rekonstrukci vesnice , nebo opraví kanalizaci? Má obec již teď nějakou dohodu? A malinký dovětek, kolik hektarů a na jaký výkon jste prodal půdu? Děkuji za odpověď.

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků