Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

dobrý den
nejsem na hlavu padlý pane starosto,
službu jsem si ochoten zaplatit v rámci celé obce Pržna nikoli jako samostatná jednotka.
Co se týče podnětu, ten jsem dal, vy jste ho vyřešil tím, že jste nechal rozmístit kontejnery po obci ale pouze na tři dni, což je dle mého názoru zbytečné vyhození peněz, poněvadž lidi neskladují bioodpad na zahradách aby v den přistavení kontejner zaplnili, takže se poloprázdné kontejnery zase v pondělí ráno odvezly.
A nač čtyři kontejnery? stačí dva a nechat je tam déle aby se zaplnily a vyvézt je a znovu přistavit.
Myslím si, že by to lidem pomohlo,( jak říkáte něco dělat pro druhé.)
A co se týče pracovitých lidí, já jsem se nadřel v životě dost, teď je to na těch mladších a chytřejších, já už mám nárok na klid a né abych řešil bioodpad.
Víte, jak jsem Vám dříve řekl,( mám nahráno) :-D vše je důležité dobře spočítat, nákup vozidla, provoz vozidla a taky servis a dojdete možná k názoru, že kontejnery přistavené pro vývoz BO budou levnější a hlavně prospěšnější záležítostí pro občany Pržna.
Tak to je asi tak vše co jsem chtěl na toto téma, více nemám co dodat, pokud zde nebudou zřízeny alespoň zahrádky na bioodpad které zde byly loni a pravidelně vyváženy, odmítám jezdit se svým bioodpadem do Frýdlantu.
zdravím Bjalek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků