Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den, pane Bjalku,
bohužel, četl jste špatně info sms. Dnes je tam psáno, že elektřina ve vaší oblasti nepůjde zítra, tj. 1.6.
Informace o všech termínech a lokalitách odstávek byla v předstihu zveřejněna na webových stránkách již 28.4. Byly zde uvedeny všechny informace. Stejně tak byla tato informace i na fb. Dále jsme informovali občany prostřednictvím letáků na vývěskách v obci a před obchodem. Tyto informace jsem zveřejňovali před tím, než všechny občany a firmy o těchto odstávkách informoval ČEZ.
O včerejší odstávce, již dříve avizované, jsem neinformoval prostřednictvím SMS, neboť jsem měl dovolenou a hlavně jsem byl přesvědčen o tom, že tuto informaci jsme již několikerými způsoby občanům předali. Ale asi máte pravdu, bylo to nedostatečné. Dnes jsem tedy rozeslal SMS o tom, že nepůjde el. ve vaší oblasti 1.6. a ve zbytku obce nepůjde v pátek 2.6.
Už v tuto chvíli, když Vám píšu, tak je vše zase jinak. Z ČEZu dorazil mail, že zítřejší odstávka se ruší, neboť:

Dobrý den!
Rušíme ohlášenou odstávku el. energie dne : 01.6.2017, čas: 07:00-17:00 hod.
Stavební práce provedeny.
Za způsobené problémy se omlouváme.

ČEZ Distribuce, a. s.
Teplická 874/8, 405 02 Děčín

mailto: odstavky.morava@cezdistribuce.cz
www.cezdistribuce.cz

Plakáty na sloupy lepil ČEZ.
Pokud máte připomínky k pracovníkům ČEZ, obraťte se přímo na ně. My si u nich službu neobjednáváme.

Máte pravdu, doba vynutí je informativního charakteru. Včera se také rozsvítilo dříve.
Snad jsem tedy věc lépe osvětlil a snad se do budoucna vyhneme obdobným nedorozuměním.
Opravdu se přimlouvám k zaregistrování se k odběru informací všemi možnými způsoby: mobilní rozhlas, web apod. a ke čtení informací na vývěskách a také v novinách.

Děkuji a přeji hezký den
Petr Blokša

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků