Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Děkuji za odpověď.

Co se týče té druhé věci, to jsem možná trochu přehnal. O vašich zájmech nevím nic a proto bych si o nich nedovolil spekulovat. Nicméně vycházím z faktu, že se vědělo o nedostatcích, které daná firma a její systém mají, i přesto se u nich objednala aktualizace systému. Vy jste se jich zastával, že bylo vždy vše v pořádku a firma reagovala a řešila problémy ... což taky není pravda a nebo se k nim tyto nahlášené (nebo dokonce zřejmé) problémy nedostaly - což si nemyslím. Taky by mě zajímalo, jak probíhal převod obsahu? Je mi jasné, že toho byly kvanta a pokud jste to dělal Vy, tak je mi Vás líto a je samozřejmé, že při tom objemu chyby vzniknou. Pokud to ovšem dělala ta firma, tak je to opět důkaz odfláknuté práce, protože oni jsou za to placení a tohle by se nemělo stát. Tak samo by se neměly stát výše popsané chyby, protože to je systém, na kterém běží spousta jejich webů (nevěřím, že by dělali pro každou zakázku celý systém odznova - to by byla hloupost, jak časově, tak finančně) maximálně tam je nový ten vzhled a ten taky za moc nestojí, jak už jsem psal.

MV

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků