Beskydské hry bez hranic - Baška

12. června 2018, 11:44 | Na třetím ročníku BHBH v Bašce naše týmy dospělých a dětí samozřejmě nesměly chybět.
Soutěžní odpoledne proběhlo v sobotu 9. června 2018.

Již třetí ročník her proběhl tentokráte v Bašce, které od nás převzala pro rok 2018 organizátorství her.

 

Na soutěž přijelo porovnat své výkony dvanáct družtev ze šesti obcí. O vítězný pohár se utkaly družstva z Bašky, Pržna, Janovic, Lhotky, Frýdlantu nad Ostravicí a Kunčice pod Ondřejníkem.

Soutěžilo se v šeti disciplínách:
(foto z jednotlivých akcí je dostupné po kliknutí na disciplínu)

Během první disciplíny nás překvapil velký liják, nicméně to na náladě nikomu neubralo a po odeznění deště soutěž pokračovala bez problémů. Jednotlivé soutěžní úkoly byly postaveny nejen na rychlosti a dovednosti, ale bylo nutné zapojit i důvtip a samozřejmě potřebné množství sportovního štěstí.

Kdo hájil naše barvy a reprezentoval?

Dětský tým:

Lukáš Muroň, Jakub Šťastný, Jakub Adamec, Vojta Rýznar, Barbora Prachařová, Nikola Pavelcová, Tatiana Hrnčířová, náhradník Magda Sýkorová

Tým dospělých:
Olga Rýznarová, Kateřina Václavíková, Vlasta Slováčková, Jan Rýznar, Vlastislav Matýsek, Libor Sasýn, Petr Blokša

Koordinátor: Jarmila Gnidová

Rozhodčí: Zdeněk Adamec


Celkové prvenství a putovní pohár si již potřetí za sebou odnesla družstva z Janovic, druhé místo obsadily Kunčice a třetí pak Frýdlant n.O.

Za sebe určitě chci poděkovat všem členům týmu, koordinátorce i rozhodčímu. Malým i velkým za snahu, bojovnost a nasazení, což dokazuje řada fotografií. Nevyhráli jsme a skončili jsme poslední, tak to holt bývá. Smůla se nám lepila na paty. Mrzí to, ale "čo bolí, to prebolí". Věřím, že tento nezdar náš příští tým nabudí k maximální motivaci do dalších závodů. Vyzkoušeli jsme si nové soutěže, nová zadání. Pochvala patří rovněž organizátorům za skvělou přípravu s bouřkovou vložkou (zvláštní efekty) a všem soupeřům za fajn odpoledne. Uvidíme příště……????

Petr Blokša

 

Fotoseriál z BHBH

 

 

 

 

 

Další informace