Baškohrátky

19. července 2016, 14:38 | pozvánka

 

Bašťanský spolek zve široké okolí na letošní jubilejní 10. ročník celorodinné akce Baškohrátky, která se uskuteční ve dnech 12.-13.8.2016 v areálu přehrady Baška.

V pátek 12.8. zahájíme Baškohrátky dvojkoncertem skupin Jelen a Slza. Vstupenky je možno zakoupit již teď na www.ticketstream.cz.
V sobotu pak bude následovat celodenní program pro děti i dospělé - začínáme se SCIENCE Show z Dolní oblasti Vítkovic, následně v poledne odstartuje zábavná soutěž netradičních plavidel. Odpoledne pak budeme pokračovat hudební části programu, kdy se nám představí René Souček, Lenka Lo Hrůzová, kapela MIRAI a Nevím, a do ranních hodin se protančíme s kapelou Plán B. V letošním roce bude k dispozici také alternativní stage, kde DJ Tom Hanzel rozjede elektro swing a dance party. Po celý den bude program doplněn také o spoustu soutěžních i nesoutěžních aktivit pro děti i dospělé, malování na obličej, vození na koních a ponících a další... Nepřeberné množství jídla a pití je samozřejmostí.

Moderátorem celé akce bude jako každoročně Vlasta Korec.

Věříme, že se přijdete společně s námi pobavit ;-) Pokud by jste měli zájem se akce účastnit aktivně, vyrobte netradiční plavidlo a přijeďte si zasoutěžit o spoustu cen a také o finanční odměnu 10 tisíc korun! Registrace se neplatí. Navíc přihlášená plavidla do 11. srpna mají vstup na páteční koncert zdarma.

Více na www.baskohratky.cz

 

 

Přílohy: